Skip to main content Skip to search

Hakkımızda

Mehmet Erden

CEO

Ahmet Şahin

YMM

Özgür Şahin

Partner

Emre Yılmaz

Denetçi

Metin Açıkgöz

Denetçi

Ahmet Öztürk

Partner

Zeliha Hamaratoğlu

Muhasebe Sorumlusu

Songül Türlüdür

Denetim Uzmanı

Ayşe Doğan

KDV İade Sorumlusu

Cemil Erarslan

Partner

Göktuğ Duyar

Partner

Fatih Atasoy

Partner

Ahmet Yüksel

YMM

Hüseyin Eğri

YMM

Vizyonumuz

Kalite, Tecrübe, Fark Yarat

Her gün değişen ve gelişen bir ülkede gündemi yakalamak, geniş bakış açısıyla sorunlara yeni ve farklı çözümler sunmak, tecrübeye dayalı kaliteli ve kapsamlı danışmanlık hizmeti sunarak değer ve fark yaratmaktır.

Hedef ve Misyonumuz

Hızlı, Yenilikçi, Güvenilir

Denetim sektöründe geçen uzun yılların tecrübesiyle kurulmuş olan Orber Denetim, hızlı ve emin adımlarla yükselerek, yenilikçi hizmet anlayışının yanı sıra hızlı, güvenilir ve köklü çözümler sunarak sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemiştir. En önemli misyonumuz;
Müşterilerimizin soru, sorun ve isteklerine optimum seviyede profesyonel hizmet vermektir.

Tarihçe

2006 yılında faaliyete başlayan Orber Denetim, Maliye Bakanlığı eski denetim elemanlarından oluşan ve daha sonra kamu ve özel sektör kurumlarında yöneticilik görevi üstlenmiş 2 Yeminli Mali Müşavir 6 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir tarafından kurulmuştur. Ayrıca kurum bünyesinde Finans ve Yönetim Danışmanlığı bölümü eski bir Banka üst düzey yöneticisinin başkanlığında, Hukuk bölümü Uzman bir avukat, SSK ve iş Mevzuatı eski SSK Başmüfettişi, Yatırım teşvik bölümü ise uzman bir ekip iş birliği ile yürütülmektedir.